HAKKIMIZDA

Neden GNET ® Bilişim Teknolojileri
Yola çıkmamızın ana sebeplerinden birisi ülkemizde bulunan yetersiz kaynak ve piyasada benzer sektörlerde olan yoğunluğu doğru şekilde yönlendirmek. Hedefimiz yapımında geç kaldığımız Veri Merkezi projesini güçlü ve sağlam adımlarla oluşturmak ve bu alanda atılım yapmak. Henüz çok yeni olduğumuz projemizde belirlediğimiz hedefler Türkiye'nin çeşitli altyapı ihtiyaçlarına katkı sağlamak geliştirmek ve Halkımıza doğru hizmeti sunabilmektir. Firmamız müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti amaç edinmiştir. Bundan dolayı alt yapı olarak hizmet kalitesini artırmak adına her gün yatırımlar yapmaktadır.
Web sitenize daha fazla hız ekleyin.

Sektördeki başarınız bizim görevimizdir

Hosting hizmetimiz hakkında sık sorulan sorular

GNET, müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun birden fazla web sitesi barındırma seçeneği sunar.
WordPress ve WooCommerce gibi belirli web sitesi oluşturma uygulamaları için özel barındırma sunuyoruz.
GNET, ek ücret ödemeden tüm web hosting planlarımızla 7/24 profesyonel müşteri desteği sunar.
İstediğiniz zaman bizi arayabilir veya bizimle sohbet edebilirsiniz ve özel bir destek temsilcisi, sahip olabileceğiniz herhangi bir soruşturma veya endişeniz için size yardımcı olacaktır.
Desteğimiz tüm web sitesi barındırma planı türleri için kullanılabilir, bu nedenle hangi platforma ihtiyacınız olursa olsun, yolun her adımında size yardımcı olmak için burada olduğumuzu bilin.
Platformumuz, web sitenizi 24 saat boyunca canlı ve erişilebilir tutmak için optimize edilmiştir.
Bunun da ötesinde, web sitenizin trafiğini güvende tutmak için tüm web sitesi barındırma paketleri için ücretsiz SSL sunuyoruz.
GNET, barındırma performansınızı ve deneyiminizi artırmak için zengin araçlar ve kaynaklar sağlar. Web sitenizi mümkün olan en iyi hale getirmek için tüm araçlar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.
Let's Encrypt SSL, sunucularımız ve bilgisayarları arasında aktarılan verileri şifreleyerek web sitenizin trafiğini güvende tutan ücretsiz bir Güvenli Yuva Katmanı sertifikasıdır. Let's Encrypt SSL, açık HTTP ayarının aksine, web sitenizin güvenli HTTPS ayarında çalışmasını sağlar. GNET, tüm web sitesi barındırma planları için ücretsiz Let's Encrypt SSL sağlar ve bunu otomatik olarak etkinleştiririz. Let's Encrypt SSL sertifikamız, alt alan adları da dahil olmak üzere tüm alanlarınızı ek bir ücret ödemeden güvence altına alacaktır.